Oturumu sürekli açık tut

KURALLAR


Aşağıdaki metinde www.tilkitakipte.com, www.tilkioyunu.com TİLKİ olarak adlandırılacaktır.


TİLKİ; internet üzerinden oynanan ve tv üzerinden takip edilen, internet tabanlı ücretsiz bir oyundur. Tilki Takipte sitesine üye olup Tilki oyununa oyuncu olursan, aşağıda yazılan kuralları kabul etmiş sayılırsın.


TİLKİ, oyun server'larının sürekli olarak hizmet vermesine çalışır. Ancak TİLKİ oyunu, server problemleri, yazılım hataları ya da önceden tahmin edilemeyen sebepler nedeniyle hizmet veremeyebilir. Bu gibi durumlardan olumsuz etkilenirsen; TİLKİ Yönetimi'nden, kaydının yaşanan sorundan önceki haline getirilmesini maalesef isteyemezsin. TİLKİ, uzun süre bilgisayar başında oturmanın ciddi sağlık sorunları yaratabileceğini sana hatırlatır ve bu uyarıyı dikkate almaman durumunda TİLKİ oyununu oynamaktan oluşabilecek rahatsızlıklarından dolayı sorumluluk kabul etmez.FACEBOOK


Tilki Takipte Ekibi oyuncularıyla iletişime geçebilmek amacıyla bir facebook sayfası açmıştır.


Bu sayfadan bir önceki gün verilen videoları gecikmeli olarak yayınlanmaktadır.


Kesin olarak Tilki Takipte Ekibi hiç bir şekilde facebook üzerinden ipucu cevabı vermemektedir.


Facebook'ta yazmış olduğunuz yorumlar, hakaret, argo söz, 3. kişilere cevap hakkı doğuracak yorumlar olmadığı sürece silinmemesi hedef alınmıştır. Fakat her türlü şekilde yorumların silinmesi Tilki Takipte ekibinin insiyatifi altındadır. Silinen yorumlarınız için bir itirazınız olamaz. Facebook sayfamıza üye olan oyuncularımızın facebook kullanıcı bilgilerinin güvenliği kendi sorumlulukları altındadır. Tilki facebook sayfasının genel bir alan olduğu göz önüne alındığında facebook kullanıcı bilgilerinizin güvenlik ayarlarını gizliliği en yüksek seviyede yapmanız Tilki Takipte Ekibi tarafından şiddetle önerilmektedir.


Tilki Takipte programının facebook adresi www.facebook.com/tilkitakipte şeklinde adlandırılmıştır Tilki Takipte programının bir çok fan sayfası üretilmekte. Tilki Takipte Oyunu ile ilgili fan sayfası kurabilirsiniz. İçerik olarak malzemelerimizden iyi niyetli olarak faydalanmanızın bizim için bir sakıncası bulunmamaktadır. Oluşturacağınız içeriğin daha çok siz ve Tilki üzerine olmasını yeğliyoruz. Bunun hepimizin bir parçası olduğumuz Tilki Takipte oyununu daha keyifli ve güzel bir program haline getireceğine inanıyoruz.Sizin oluşturduğunuz Tilki Takipte fan sayfalarını ve web sitelerini, birbirimizin haklarına saygı gösterdiğimiz sürece hem Tilki Takipte web sayfamızdan hem de Tilki Takipte facebook sayfamızdan bağlantı olarak paylaşabiliriz.


Bazı Tilki facebook sayfaları Tilki Takipte Ekibi olarak bizim ağzımızdan ya da Tilkinin ağzından konuşmaya çalışmaktadır. Bu sayfaların sizi yanıltmaktan başka hiç bir faydası olmayacağını bildirmek isteriz.


Bu tarz facebook sayfaları hakkında facebook yönetimi ile iletişime geçilerek kapattırılmaktadır, aynı zamanda telif haklarımızın ihlali söz konusun olduğunda gerekli yasal işlemleri başlatmayı da kendi hakkımız olarak görmekteyiz.


ANNE VE BABALAR (EBEVEYNLER)Program formatımız çocuğunuz gibi oyuncu arkadaşlarımızın araştırmaya yönelmeleri, konular hakkında bilgi sahibi olma isteğinin arttırılmasını hedeflemektedir. Her ebeveyn gibi çocuğunuzla hoş vakit geçirme isteğinizi anlıyor ve takdir ile karşılıyoruz. Çocuğunuzun programımızın hedefinde olan davranışları kazanması ya da var olan araştırma duygusunu daha da arttırması sizin kadar bizi de çok mutlu edecektir.


Çocuğunuz adına oynadığınız size ait olduğunu fark ettiğimiz oyuncu üyeliklerini silme konusundaki hassasiyetimizi bildirmek isteriz. Bu konuda her hangi bir hak talebinde bulunamazsınız.


Ayrıca oyunumuzun hediyesine hak kazanabilmenin kuralları arasında yaş grubu özellikle bildirilmiştir.
ÜYELİKÜyeliğin, www.tilkitakipte.com internet sitesine üye olarak geçerli bir e-mail adresi kaydetmen ve oyuna giriş yapman ile başlar.


Yarışmacı olmanın temel şartı; Tilki Takipte internet sitesi üyesi olmandır.


TRT Çocuk internet sayfası üyeliğinle Tilki internet sayfasına giriş yapılmamaktadır.


Oyunun kurallarına uyma konusunda çok dikkatli olmalısın. TİLKİ Yönetimi, oyun kurallarına uymadığını düşündükleri oyuncuların hesaplarını silme, dondurma hakkına sahiptir. Bir kaydın silinmesine TİLKİ yönetimi karar verir.


Üyeliğini, başka kişi veya kişilere devredemezsin.İÇERİKOyuncu olarak oyuna kayıt olurken ya da oyun sırasında kullandığın isimlerin, resimlerin ve yazıların sorumluluğu sana aittir. TİLKİ, oyuncuların seçtiği içerikten sorumlu değildir. Çok dikkat etmen gereken bir nokta da şu ki; TİLKİ Yönetimi anayasa ve toplumun genel ahlak kurallarına aykırı oyuncu ismi belirleyen, resim kullanan veya yazı yazan oyuncuların üyeliklerini dondurabilir ya da silebilir.KURALLAR


TİLKİ oyununun kuralları, kayıt yapmış tüm oyuncuları kapsar ve tüm oyuncular bu kurallara uymak zorundadır. Kurallara uymadığında TİLKİ Yönetimi'nin getireceği yaptırımları da kabul etmiş olursun.


Yarışmacı olmak için 8 yaşından gün almış, 13 yaşından gün almamış olmalısın. Bu yaş grubunun dışındaysan yine yarışabilirsin fakat hediye kazanamazsın. Sonuçlar yaş grubuna uygun yarışmacılar arasından ilan edilmektedir.


Tilki aynı aileden birden fazla kişiye hediye vermez. Verdiği hediyeler ile oyuncuların eğitimine katkı sağladığını düşünen Tilki ekibi bu katkının olabildiğince geniş kitlelere yayılmasını hedef alır.


Yarışmayı birinci bitirmen durumunda istenecek kişisel bilgilerin (adresin, telefonun, TC kimlik numaran), üyelik kaydında girmiş olduğun bilgiler ile uyuşmazsa yarışma dışı bırakılırsın. Böyle bir durumda sıralamada senin arkanda yer alan ilk kişi (oyun kurallarına uygunsa) kazanan yarışmacı olarak ilan edilir.


Yarışmada büyük ödülü bir kere kazanırsan, kazandıktan sonra da TİLKİ oyununda yarışmaya devam edebilirsin; ancak bundan sonra derecelendirmede değerlendirme dışı bırakılırsın.


Yarışmayı birinci olarak bitirirsen bizden büyük ödülü kazanırsın. Bu ödülü sadece bir kere kazanma hakkın vardır. Eğer ikinci olursan bizden teselli ödülü kazanırsın. Teselli ödülü kazanan yarışmacı büyük ödül için yarışmaya devam edebilir.


Teselli ödülü de büyük ödül gibi sadece bir kez kazanılabilir. Daha önce ikinci olup teselli ödülünü aldıysan, tekrar ikinci olman durumunda herhangi bir teselli ödülü alamazsın. Bu durumda listede ödül kazanmaya müsait bir sonraki yarışmacı teselli ödülünü alır.


Tilki programı, stok durumuna göre hediyeyi değiştirme hakkına sahiptir.


Haftalık liste her gün (gece) saat 00:00'da otomatik olarak güncellenir. Yayın saatinden hemen sonra listeyi kontrol ettiğinde, gördüğün liste henüz güncellenmemiş liste olacaktır. Güncel listeyi görebilmek saat 00:00'da mümkün olur.


Kazanan yarışmacı, haftalık oyunun son günü olan cumartesi günü bellirlenmektedir. Tilki oyununda Birinci olabilmen için 6 gün verilen ipuçlarını takip ederek zarfı en kısa sürede bulman gerekir. Haftalık ortalamada en hızlı olan yarışmacı KAZANAN olarak tanımlanır.Haftalık puan tablosunu da her gün siteden kontrol edebilirsin. Kazanan yarışmacı sen olursan, pazar günü saat 13:00'e kadar seninle telefon yoluyla iletişime geçilir ve bize ulaştırdığın bilgilerin doğruluğu kontrol edilir. Kontrol işlemleri TC No ile yapıldığından bilgilerinin doğruluğunun kontrolü için bir TC No'ya sahip olman gerekir. Birinci olan oyuncunun bilgilerini kontrol etmemiz ve sonuçların yayına yetiştirilmesi gerektiğini göz önünde bulundurman gerekir; saat 13:00'e kadar yarışmacı olan senden kaynaklanan nedenlerden dolayı seninle iletişime geçilemezse yarışma bilgilerinin doğru olup olmadığını belirleyemeyiz. Bu yüzden sıralamada senden sonra olan yarışmacı ile iletişime geçilmeye çalışarak kazanan ilan edilir.


Bu durum, sıralama takip edilerek iletişime geçilebilen ilk yarışmacıya ulaşılıncaya kadar devam eder ve iletişime geçilen yarışmacı kazanan ilan edilir. Senden kaynaklanan iletişim problemi olması durumunda (telefon cevap vermeme - evde olmama - telefonun bozuk olması vb.) sıralamada kazanan yarışmacı olmana rağmen, bir hak talep edemezsin.


Eğer başka bir oyuncunun hile yaptığını düşünürsen, ilgili oyuncuyu TİLKİ Yönetimi'ne bildirebilirsin.


BİLGİLERİN KORUNMASI


TİLKİ oyununa kayıt olurken oyunculardan toplanan bilgiler, üçüncü şahıslarla paylaşılmaz ve bu bilgilerden maddi kazanç sağlanamaz. Bu bilgiler teknik nedenlerden dolayı zarar görürse, TİLKİ Yönetimi tarafından tekrar istenebilirler. Bilgilerinin kaybolması durumunda TİLKİ'den bir hak talep edemezsin. Oyuncu olarak bilgi@tilkitakipte.com mail adresine e-mail atarak kaydının tamamen silinmesini isteyebilirsin.


TİLKİ Yönetimi tarafından, oyun kuralları gereği, oyuncuların IP adresleri sürekli kontrol edilir. IP adreslerini sadece genel yönetici görebilir.


Oyuncuların şifreleri, şifreli olarak saklanır. Oyun yöneticileri dahil hiç kimse tarafından görülemez. Oyuna giriş bilgilerinin güvenliği sana aittir.


TİLKİ'de özel bilgilerin, kendi isteğin dışında başka hiç bir oyuncu tarafından açıklanamaz. TİLKİ Yönetimi kural dışı hareket eden oyuncuların oyuna girişlerini engelleme hakkına sahiptir.DEĞİŞİKLİK


Buradaki kurallar, zaman içinde TİLKİ Yönetimi tarafından güncellenebilir. TİLKİ oyuncusu, her giriş yaptığında güncellenmiş kuralları okumuş ve kabul etmiş sayılır.


Bu kurallar senin herkes kadar diğer arkadaşlarınla eşit haklara sahip olman için ve haklarının korunması için konulmuştur.